Αντάλλαξαν ευχές με το προσωπικό και ενημερώθηκαν για τα προβλήματα
Επίσκεψη στο Κεντρικό Λιμεναρχείο Ηρακλείου πραγματοποίησαν χθες ο Γραμματέας της Ν.Δ. και βουλευτής Ηρακλείου Λευτέρης Αυγενάκης και στελέχη της ΝΟΔΕ Ηρακλείου και της ΟΝΝΕΔ.
Η αντιπροσωπεία της Ν.Δ. συναντήθηκε με τον Υπολιμενάρχη Δημήτρη Κουβίδη, αντάλλαξε ευχές με το προσωπικό και ενημερώθηκε για τα προβλήματα και τις προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι λιμενικοί στην καθημερινότητά τους.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)