Χριστουγεννιάτικο Σχολικό Παζάρι – Φωταγώγηση Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στο Τυμπάκι
Ο Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Φαιστού, ο Πρόεδρος και το Τοπικό Συμβούλιο Τυμπακίου σας προσκαλούν στο Χριστουγεννιάτικο Σχολικό Παζάρι, που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017 στην κεντρική πλατεία Τυμπακίου και ώρα 10:00 π.μ. .
Την ίδια μέρα στις 5:30 μ.μ. με τη συμμετοχή του Πολιτιστικού Συλλόγου Τυμπακίου και της Σχολής Μουσικής “Maestro” του κ. Μιχάλη Μαρακομιχελάκη, θα γίνει φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στην κεντρική πλατεία Τυμπακίου.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)