Η καλύτερη μάσκα θα βραβευτεί με ένα ξεχωριστό δώρο!
Η Περιφέρεια Κρήτης- ΠΕ Ηρακλείου, ο Δήμος Ηρακλείου, η ΔΗΚΕΗ, οι Ομάδες του Κυνηγιού κρυμμένου θησαυρού και ο Εμπορικός σύλλογος στο πλαίσιο των Εκδηλώσεων της Καστρινής Αποκριάς 2016 προσκαλούν :Συλλόγους, Σχολεία, Οργανισμούς και εθελοντικές ομάδες στον Διαγωνισμό Αποκριάτικης Μάσκας.
Σύμφωνα με τους συνδιοργανωτές, δημιουργήστε μια μάσκα 1 μέτρο επι 0,5 μέτρα που να αντέχει στις καιρικές συνθήκες και παραδώστε την μέχρι την Τρίτη 1 Μαρτίου 2016 στο Πολύκεντρο Νεολαίας για το στολισμό της πόλης!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)