Η διανομή αυτή αφορά τους ωφελούμενους που διαμένουν στην Δημοτική Ενότητα της Γόρτυνας
Ο Δήμος Γόρτυνας ενημερώνει τους δικαιούχους του ΤΕΒΑ ( Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής ) ότι: Τις παρακάτω ημερομηνίες, Πέμπτη 16/02/2017, Παρασκευή 17/02/2017 και ώρες 10:00 έως 14:00, θα διανέμει πορτοκάλια, λάχανα και κοτόπουλα στο Δημαρχείο των Αγίων Δέκα.
Οι υπόλοιποι δικαιούχοι θα απευθυνθούν στις δικές τους Ενότητες για την παραλαβή των συγκεκριμένων προϊόντων.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)