Ανακοίνωση από το σύλλογο ΑμεΑ το «ΜΕΛΛΟΝ»
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι στο 2ο φεστιβάλ Γιόγκα που θα διεξαχθεί στον Άγιο Νικόλαο στις 14 + 15 Σεπτεμβρίου, στην παραλία Βούλισμα Ίστρον Καλού Χωριού, οι δωρεές που θα γίνουν θα διατεθούν στο σύλλογό μας. Ώρες διεξαγωγής του φεστιβάλ, το διήμερο αυτό θα είναι 9:00 με 20:00, με είσοδο ελεύθερη. Καλή επιτυχία!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)