Κλειστά όλα τα σχολεία του Δήμου Γόρτυνας την Τρίτη 25/1
Με απόφαση του Δημάρχου Γόρτυνας, τα σχολεία όλων των βαθμίδων (Βρεφικός, Παιδικοί, Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια) σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου μας, θα παραμείνουν κλειστά την Τρίτη 25/1, εξαιτίας των έντονων καιρικών φαινομένων, για την προστασία των μαθητών, εκπαιδευτικών και εργαζομένων στην καθαριότητα των σχολείων.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)