Η εκδήλωση έγινε παρουσία πλήθου κόσμου
Σε μια όμορφη εκδήλωση στο κέντρο «ΚΟΥΡΗΤΕΣ», παρουσία εκπροσώπων της Εκκλησίας, του πολιτικού κόσμου, φορέων, συλλόγων, σωματείων και πολιτών, έκοψε την βασιλόπιτά του ο Σύλλογος Φίλων της Ιεράς Μονής Κουδουμά.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα», Μιχάλης Κοκολάκης και η αντιδήμαρχος Σοφία Χατζάκη – Σφακιανάκη, που ευχήθηκαν σε όλους «Καλή και δημιουργική χρονιά».
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/86CE8A5E-9D6D-43AE-BF09-545F072152E6-1024x768.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/615CF579-4E9D-407C-A176-9704FD717440-1024x768.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)