«Ανεβασμένη» διάθεση είχε το πρωί της Τετάρτης 3 Ιουνίου η παρέα του “Mega με μία”, με τους συνεργάτες σύσσωμους να μας υποδέχονται και να μας καλημερίζουν όλοι μαζί αλλά όχι, όλοι-όλοι!
Κάποιος έλειπε από το “Mega με μία” και δεν είναι άλλος από τον Δημήτρη Ουγγαρέζο! Ο παρουσιαστής ήταν «άφαντος» μετά την χθεσινή σύγκρουση με τον Μάρκο Σεφερλή για την φημολογούμενη μετεγγραφή του στον ΑΝΤ1.
Ο Μάρκος Σεφερλής ωστόσο, την Τετάρτη 3 Ιουνίου, προλόγισε τα θέματα που θα παρουσιαστούν κατά τη διάρκεια της εκπομπής αλλά δεν έκανε κανένα λόγο για την απουσία του Δημήτρη Ουγγαρέζου. Λέτε να έφυγε πριν την ώρα του;
www.fthis.gr
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)