Και πάλι πρόεδρος ΝΟΔΕ ΝΔ Χανίων ο Γ. Μαρκουλάκης
Επανεξελέγη Πρόεδρος στη ΝΟΔΕ Χανίων με ποσοστό 66,35%, έναντι του αντιπάλου του Κωνσταντίνου Σφυριδάκη που συγκέντρωσε 33,65%, ο Γιώργος Μαρκουλάκης.
Tο Ρέθυμνο είναι η μόνη περιοχή στην οποία δεν έγιναν εκλογές, αφού ο Πρόεδρος και τα μέλη των Οργάνων ήταν προαποφασισμένα και απλά ανακοινώθηκαν τα ονόματά τους. Πρόεδρος παραμένει ο Μανόλης Φουρφουλάκης.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)