Εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου στο Ασήμι
Ο Παγκρήτιος Σύνδεσμος Εθελοντών Αιμοδοτών & Δωρητών Οργάνων Σώματος «Αιματοκρήτης», ο Πολιτιστικός Σύλλογος και η Τοπική Κοινότητα Ασημίου, με την υποστήριξη του Δήμου Γόρτυνας, συνδιοργανώνουν την Κυριακή 18 Σεπτεμβρίουεθελοντική αιμοδοσία στο Ασήμι.
Η εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί στο ΚΕΠ Ασημίου, ώρες 10:00 – 13:30. Περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 2810-239773, 6978247010 και στην ιστοσελίδα www.aimatocritis.gr.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2022/09/CDAB204A-0C7A-4707-82B8-8CE3010A5AD5-724x1024.png)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)