Εθελοντική αιμοδοσία την Τετάρτη 22 Ιουνίου στους Αγίους Δέκα
Ο Παγκρήτιος Σύνδεσμος Εθελοντών Αιμοδοτών & Δωρητών Οργάνων Σώματος «Αιματοκρήτης», η Τοπική Κοινότητα, ο Πολιτιστικός Σύλλογος και η Ενορία των Αγίων Δέκα, με την υποστήριξη του Δήμου Γόρτυνας, συνδιοργανώνουν εθελοντική αιμοδοσία, την Τετάρτη 22 Ιουνίου 2022, στο Δημαρχείο Γόρτυνας, στους Αγίους Δέκα.
Η εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί τις ώρες 16:30 – 19:30. Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα τηλέφωνα 2810239773 και 6978247010 ή να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του «Αιματοκρήτη», www.aimatocritis.gr.
Η συμμετοχή σας είναι πολύτιμη!
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2022/06/BBAC259E-B482-48D6-83AF-19D49DB3D7D4-724x1024.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)