«ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ, ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ, ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ»
Οικολογική συνείδηση στη Δημοτική Ενότητα ΤυμπακίουΑπό σήμερα, 21 έως 27 Οκτωβρίου, θα πραγματοποιηθεί η εβδομάδα καθαριότητας με τον γενικό τίτλο «Αγαπώ τον τόπο μου, αγαπώ την καθαριότητα, αγαπώ τον πολιτισμό».
Τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στις 19:30, θα γίνει συγκέντρωση φορέων και πολιτών της Δ.Ε. Τυμπακίου στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων των Νηπιαγωγείων Τυμπακίου, ώστε να γίνει ενημέρωση για τη σημαντική αυτή δράση.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/10/afisa_cleaning.jpg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)