Αναλυτικά το Ευχαριστήριο από την Σοφία Χατζάκη – Σφακιανάκη
«Ευχαριστούμε θερμά τον κ. Γιώργο Λουπάκη, πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου – Νηπιαγωγείου Ασημίου, για την δωρεάν τοποθέτηση κλιματιστικού στις (προσωρινές) εγκαταστάσεις του Γενικού Λυκείου Αγίας Βαρβάρας».
Η Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής
Σοφία Χατζάκη – Σφακιανάκη
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)