Ανακοίνωση από την «Μεγάλη Γόρτυνα» του υποψήφιου δημάρχου Μιχάλη Κοκολάκη
Η παρέα μας συνεχίζει και μεγαλώνει με Νέους ανθρώπους γεμάτους ενέργεια που θέλουν και μπορούν να προσφέρουν. Καλωσορίζω την Αγάπη Πρινιανάκη – Τσικνάκη στην ” Μεγάλη Γόρτυνα “.!!!
Η δήλωση της Αγάπης Πρινιανάκη – Τσικνάκη:
Έχοντας καθημερινή επαφή με πολίτες, ως επαγγελματίας που δραστηριοποιείται στην περιοχή, έχω γνώση για πολλά από τα προβλήματα του τόπου μας αλλά παράλληλα και για τις δυνατότητες του. Αποφάσισα λοιπόν να αποδεχτώ τη πρόταση, ( πρόκληση ) για μένα να ασχοληθώ με τα κοινά του τόπου μου και να υπερασπιστώ τα συμφέροντα του Δήμου και των δημοτών του. Στηρίζω την υποψηφιότητα του κ. Μιχάλη Κοκολακη συμμετεχοντας με χαρά στο συνδυασμό ” Μεγάλη Γόρτυνα ” ως υποψήφια δημοτική σύμβουλος. Όλοι μαζί θα πολεμησουμε για ένα Δήμο με μέλλον και προοπτικές.
Με εκτίμηση,
Πρινιανακη – Τσικνακη Αγάπη
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)