Η παιδική χαρά στο Καμηλάρι ανακαινίστηκε και πληρεί πλέον τις προϋποθέσεις για την ασφάλεια των παιδιών
Μέσα στις πολλές δραστηριότητες του απερχόμενου Πολιτιστικού Συλλόγου Καμηλαρίου ήταν και η ανακαίνιση της παλιάς παιδικής χαράς όπου πλέον πληρεί όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις για την ασφαλή λειτουργία της.
Το απερχόμενο Δ.Σ. του Εκπολιτιστικού Συλλόγου Καμηλαρίου θέλει να ευχαριστήσει τους:
Φραγκιαδάκη Ευάγγελο, Παπαδοσπυριδάκη Κωνσταντίνο, Ματαλλιωτάκη Θεοχάρη, Μπιτσακάκη Γεώργιο, Καλοκύρη Στέλιο, Νικητάκη Μιχάλη, Σπυριδάκη Στέλιο, Μανουσάκη Χαρίδημο, Σπυριδάκη Αλέξανδρο – Μαρίνα, Δασκαλάκη Γεώργιο, Ζαχαριουδάκη – Φανουργάκη Στέλλα, Γιρβαλάκη Στέλλα για την ανιδιοτελή προσφορά τους στο Σύλλογο καθ’όλη τη διάρκεια της θητείας και να ευχηθεί στο νέο Δ.Σ. καλή επιτυχία στο έργο τους.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)