Στο Πετροκεφάλι η θεατρική παράσταση «Η Νεράιδα και το Παληκάρι»
Η θεατρική ομάδα του Πολιτιστικού & Εξωραϊστικού Συλλόγου Αγίας Βαρβάρας με την παράσταση «Η Νεράιδα και το Παληκάρι» θα βρεθούν στο Πετροκεφάλι, στο θεατράκι του χωριού όπου θα τους φιλοξενήσουν ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πετροκεφαλίου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης.
Την Τρίτη 24 Ιουλίου και ώρα 21:00.
Είσοδος Ελεύθερη
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)