Η Σοφία Χατζάκης στηρίζει τον υποψήφιο δήμαρχο Γόρτυνας Μιχάλη Κοκολάκη
Άνθρωπος ακέραιος που ξέρει να προσφέρει στην κοινωνία η Σοφία Χατζάκη έρχεται δυναμικά και δηλώνει παρόν στη Νέα και ˝ Μεγάλη Γόρτυνα ˝ που θα δώσει ξανά ευκαιρίες στον Τόπο μας.
Η δήλωση της Σοφίας:
Ο Δήμος μας παρα τα δυνατά του σημεία δεν έχει ταυτότητα και αν περιμένουμε λύσεις από όσους μας έφεραν εδώ μάλλον κάτι κάνουμε λαθος. Από την πλευρά μου λοιπόν ξεκαθαρίζω πως η ενασχόλησή μου με τα κοινά έχει μοναδικό σκοπό την συμμετοχή μου στην αλλαγή και στην αναδιαμόρφωση του παρατημένου μας Δήμου.
Σοφία Χατζάκη
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)