Με ανακοίνωση του Δημάρχου Γόρτυνας
Λόγο του παγετού θα παραμείνουν κλειστά όλα τα σχολεία του Δήμου
Η ανακοίνωση:
Με δεδομένο ότι η μεταφορά των μαθητών γίνεται με λεωφορεία, λόγω παγετού, ο Δήμαρχος Γόρτυνας αποφάσισε όλες οι σχολικές μονάδες του Δήμου Γόρτυνας, σήμερα Δευτέρα 9/1/2017 να παραμείνουν κλειστές. Προέχει η ασφάλεια των μαθητών!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)