Η εκδήλωση της κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίων Δέκα
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)
Γεια, τι ψάχνεις;
Με χαρούμενες παιδικές φωνές γέμισε το πρωί ο εξωτερικός χώρος του γηπέδου των Αγίων Δέκα Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίων Δέκα διοργάνωσε τα Κούλουμα, έφτιαξαν...
Ευχές και κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας από τον Περιφερειάρχη Κρήτης Σε μια λιτή τελετή στη Περιφέρεια, τηρουμένων των μέτρων ασφάλειας για τον covid-19 ο...
Με χαρούμενες παιδικές φωνές γέμισε το πρωί ο εξωτερικός χώρος του γηπέδου των Αγίων Δέκα Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίων Δέκα διοργάνωσε τα Κούλουμα, έφτιαξαν...
Την καθιερωμένη εκδήλωση για την έλευση του νέου έτους και την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας πραγματοποίησε χθες βράδυ η Διοίκηση του Επιμελητηρίου Ηρακλείου Η εκδήλωση έγινε με τη συμμετοχή εκπροσώπων της...
Στον κατάμεστο, από φίλους της αμαριώτικης ομάδας, χώρο της ταβέρνας Windy Place, στον Φουρφουρά έκοψε την 40η βασιλόπιτα του ο Αθλητικός Όμιλος Ψηλορείτης Το...
Η κοπή της πίτας έγινε παρουσίας κόσμου Κοπή βασιλόπιτας του τμήματος Μπάσκετ Μεσαράς σήμερα παρουσίας του Δημάρχου Δήμου Φαιστού κ. Νικολιδάκης. Γρηγόρη, του Αντιδημάρχου...
Σε μια λιτή τελετή πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας Το κέντρο Υγείας Μοιρών, σήμερα 2/2/2020, έκοψε την πρωτοχρονιάτικη Βασιλόπιτα σε ταβέρνα του Ηρακλείου...
Η κοπή της πίτας έγινε σε μια ζεστή ατμόσφαιρα Σε πολύ ζεστή ατμόσφαιρα, κόπηκε φέτος η βασιλόπιτα στην Γεωργική Σχολή Μεσαράς στον Αμπελούζο του...