Στο κέντρο «Ιερά Οδός» όπου εμφανίζεται ο Γιάννης Πάριος με την Μελίνα Ασλανίδου και τον Μιχάλη Κουινέλη, διασκέδασαν το μεσημέρι της Κυριακής η Μαρία Ηλιάκη και ο σύντροφός της, Νεκτάριος Γαλίτης.
Αν και η Μαρία και ο Νεκτάριος έφτασαν χωριστά στο κέντρο, συναντήθηκαν στο ίδιο τραπέζι, όπου διασκέδασαν με παρέα φίλων. Ο φωτογραφικός φακός του ΟΚ! τους απαθανάτισε μαζί να ανταλλάσσουν παθιασμένα φιλιά.
«Δε σταμάτησαν να μιλούν και να ανταλλάσσουν τρυφερά φιλιά. Κάποια στιγμή, μάλιστα, ο Νεκτάριος ανέβηκε στην πίστα για να χορέψει με τους φίλους του και εκείνη τον παρακολουθούσε από το τραπέζι», αναφέρει το ρεπορτάζ του περιοδικού.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)