Με ένα μετάλλιο στις αποσκευές του γυρίζει στην Κρήτη ο Φίλιππος Παπαδάκης
Διαβάστε την ανακοίνωση του Φιλίππου Παπαδάκης:
Μια δυσκολη χρόνια έφτασε στο τέλος με την ολοκληρώσει το Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ΑΜΕΑ 2020,λογο της κατάστασης που επικρατεί ακόμα η προετοιμασια μας ήταν αρκετά δύσκολη.
Η προετοιμασία αυτή απέδωσε καρπους κατακτώντας την 4 θέση στη Σφαιροβολία με 6,96μ κ την 3 θέση στον ακοντισμό με 15,76
Προπονήσεις που θα ήταν αδύνατον να πραγματοποιήσω χωρίς τη βοήθεια και στήριξη των χορηγών μου…..Την ΕΤΑΙΡΊΑ ΕΙΔΙΚΕΥΜΈΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΏΝ ΕΙΔΩΝ MAVROGENIS COLOPLAST αε -ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΑ YAVA ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.. -EDEM CAFE ΜΟΙΡΕΣ -GOLDEN HOTELS &RESΟRTS ΧΕΡΣΟΝΉΣΟΣ -BIANAME Βιολογική Αναπτυξιακή Μεσσαράς – ΣΑΒΟΪΔΑΚΗΣ ΑΕ ΑΡΤΟΠΟΙΕΊΑ. -ΚΟΥΚΟΥΒΆΓΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΌ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΊΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.. -CRETEL ΕΜΠΟΡΊΑ ΕΛΑΙΟΛΆΔΟΥ οικ.ΚΑΡΓΑΚΗ -GRESKO ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΗ ΑΕ. -KAΠETANAKΗΣ TRAVEL. – Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΆ ΠΡΟΪΌΝΤΑ. Οικ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ -ΣΥΝΕΡΓΕΊΟ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΩΝ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗ. – ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΆΣΕΙΣ. -ΜΕΣΣΑΡΙΤΙΚΟ ΜΕΛΙ ΝΙΚΟΛΟΎΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ -ΜΠΑΡΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΠΟΡΊΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΏΝ
Την οικογένεια μου κ τον προπονητή μου Ιπποκράτη Σκαντζακης..
Σας ευχαριστω πολυ όλους…
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/08/779B04CC-1642-49AF-86D4-79A932DA68C7.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)