Κάλεσμα του Αθλητικού Ομίλου Τυμπακίου στην δοκιμαστική προπόνηση για την ανάδειξη νέων ταλέντων
Ο Αθλητικός Όμιλος Τυμπακίου – Πυργιώτισσα, κάνει κάλεσμα στα νέα παιδιά που επιθυμούν να ασχοληθούν με το ποδόσφαιρο, να προσέλθουν στη δοκιμαστική προπόνηση που θα γίνει την Τετάρτη 27 Ιουλίου στις 18:00 στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων του ΑΟΤυμπακίου
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)