«Ο δάσκαλος έφτασε στο σημείο να ενοχοποιήσει το παιδί για την ασέλγεια»
H εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα» και η Ζήνα Κουτσελίνη φιλοξένησαν τηλεφωνικά την παιδοψυχολόγο που έχει αναλάβει την 8χρονη μαθήτρια από την Ιεράπετρα που ασελγούσε σε βάρος της ο δάσκαλός της.
Η Σταυρούλα Δελιμπαλταδάκη μίλησε για την κατάσταση στην οποία βρίσκεται σήμερα η μικρή αλλά και για το πως ο δάσκαλος κατάφερε να ασελγήσει στην 8χρονη.
«Ο δάσκαλος έφτασε στο σημείο να ενοχοποιήσει το παιδί για την ασέλγεια», δήλωσε χαρακτηριστικά η παιδοψυχολόγος.
Entertv.gr
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)