Μεγάλωνει η παράταξη του υποψήφιου δήμαρχου Γόρτυνας Μιχάλη Κοκολάκη
Άνθρωποι που έχουν γνώση των προβλημάτων που αντιμετωπίζει ο Δήμος μας και που έχουν δώσει αγώνες για την επίλυση τους στο παρελθόν έρχονται κοντά μας και δίνουν το χέρι για μια ” Μεγάλη Γόρτυνα “. Καλωσορίζω στην παράταξη μας τον Γιάννη Κρητικόπουλο.
Η αναγγελία του Γιάννη:
Έχοντας μαζέψει πλέον εμπειρία αρκετών χρόνων στην τοπική αυτοδιοίκηση, έχοντας διατελέσει Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου και Αντιδήμαρχος, αποφάσισα να στηρίξω την προσπάθεια του Μιχάλη Κοκολάκη για μια Νέα ” Γόρτυνα ” πραγματικά ” Μεγάλη “. Μόνο άνθρωποι τολμηροί, εργατικοί και τίμιοι, που έχουν ήθος και αξίες στην ζωή τους μπορούν να πάνε τον τόπο μας Ψηλά..!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)