Ο Νίκος Μαχλάς στηρίζει την επικοινωνιακή εκστρατεία Περιφέρειας Κρήτης-ΣΕΓΑΣ-Δήμου Ηρακλείου για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων Στίβου 2015
Ο Νίκος Μαχλάς, ο Κρητικός «πρεσβευτής» του Ελληνικού ποδοσφαίρου που διακρίθηκε στην Ευρώπη, ως ο πρώτος Έλληνας ποδοσφαιριστής που κέρδισε το «χρυσό παπούτσι» και αναδείχτηκε πρώτος ευρωπαίος σκόρερ (1998), συμμετέχει στην επικοινωνιακή καμπάνια της Περιφέρειας Κρήτης-ΣΕΓΑΣ-Δήμου Ηρακλείου «Athletics in the land of culture- Ο κλασσικός αθλητισμός στον τόπο του πολιτισμού!»» για τη διοργάνωση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Εθνικών Ομάδων Στίβου 2015 (20 και 21 Ιουνίου Παγκρήτιο στάδιο).
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)