Μη χάσετε αυτή την εκδρομή
Όσοι σκέφτεστε ακόμα να συμμετέχετε στην εκδρομή του Ορειβατικού Μοιρών στις 20-8-2017 στο Ακρωτήρι του Αγίου Ιωάννη ή του Αφορεσμένου, να το δηλώσετε αμέσως στον αρχηγό Δακανάλη Μανόλη τηλεφ 6977310091, για να κλείσει το λεωφορείο.
Η πορεία είναι πολύ διαφορετική από τις άλλες, γιατί συνδυάζει θάλασσα, βουνό, τουριστικά μέρη και μπάνιο απέναντι από την ξακουστή ανά τον κόσμο Σπιναλόγκα.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)