Ο Θάνος Μικρούτσικος εθεάθη σε εγκαίνια κομμωτηρίου στους Αγίους Δέκα Δήμου Γόρτυνας
Με στυλ απλό, σαν ένας άνθρωπος σαν όλους μας, με την χαρακτηριστική του πίπα στο χέρι, ο Θάνος Μικρούτσικος πήγε με την σύζυγό του στους Αγίους Δέκα για να παραστεί στα εγκαίνια κομμωτηρίου της Μαρίας Καραμπακάκη, κόρη του παλιού του φίλου Γιάννη Καραμπακάκη.
Ο Μικρούτσικος παραβρέθηκε στην καθιερωμένη λειτουργία από τον ιερέα του χωριού, στη συνέχεια δοκίμασε τα πεντανόστιμα εδέσματα που είχαν ετοιμάσει και στην συνέχεια αποχώρησε.
Φωτογραφίες: Μπιτσακάκης Ιορδάνης
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)