Ο Κώστας Φασομυτάκης επικράτησε του διεθνούς φήμης Κινέζου Han Haojie
Ο Κώστας Φασομυτάκης από το Τυμπάκι είναι ένας από τους πιο δυνατούς και ανερχόμενους kickboxers επικράτησε του διεθνούς φήμης Κινέζου Han Haojie στο χθεσινό Gods of War.
Ο Κινέζος προσπάθησε να «χαλάσει» το παιχνίδι του Έλληνα striker κόβοντας συνεχώς την απόσταση, ωστόσο ο ο Φασομυτάκης βρήκε τρόπο και πέρασε τα δυνατά του χτυπήματα στον αντίπαλο.
Μάλιστα είχε και ένα μέτρημα υπέρ του. Η νίκη πήγε στο μαχητή του Fight Club Γαλατσίου.
dreamfm.gr
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)