Δείτε στις φωτογραφίες να παρελάσουν
Μια μαμά με το μωρό της αγκαλιά, τον σημαιοφόρο του ειδικού σχολείου με καμάρι και τους συμαθητές του με τις δασκάλες τους χέρι-χέρι, το νηπιαγωγείο της Καλυβιανής με τη σημαία, τις κοπελες του ΓΑΣΜ με τα “όπλα” τους ανα χείρας, τον γνωστό Μαστερ-σεφ Χρονάκη ντυμένο παραδοσιακά, τους ξιφομάχους της Α.Λ.Μεσαράς κ.α πολλούς…
Δια-SOS-τε τη Μεσαρά
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)