Ομιλία με θέμα «Διαχείριση φόβου και άγχους» θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Παρασκευή 17/7/2015 στο Πολύκεντρο Νεολαίας του Δήμου Ηρακλείου, στην οδό Ανδρόγεω.
Η ομιλία είναι στα πλαίσια των εκδηλώσεων της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Κοινωνικής Πρόνοιας Ηρακλείου και θα ξεκινήσει στις 19:30μμ . Ομιλήτρια είναι η ψυχολόγος κ. Μάνυα Μεροδουλάκη και η εκδήλωση απευθύνεται στο ευρύ κοινό.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)