Παράδοση πλήρη Οδοντιατρικού εξοπλισμού στο Κ.Υ. ΜΟΙΡΩΝ από τον Ο Ροταριανός Όμιλος ΗΡΑΚΛΕΙΟ–CANDIA
Ο Ροταριανός Όμιλος ΗΡΑΚΛΕΙΟ–CANDIA σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 17.00 θα παραδώσει στην ∆ιοίκηση της 7ης ΥΠΕ Κρήτης τον πλήρη εξοπλισμό Οδοντιατρείου που θα λειτουργεί στο Π.Ε.∆.Υ. – Κέντρο Υγείας Μοιρών.
Ο εξοπλισμός του Οδοντιατρείου είναι εθελοντική προσφορά του Ομίλου μας, με χρήματα που συγκεντρώθηκαν από την συμμετοχή μελών, φίλων και υποστηρικτών του Ομίλου μας στις εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν στην χρονιά 2014-2015, επί προεδρίας Γιάννη Σαμνιώτη.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)