Την παράταση των μέτρων, έχουν τεθεί σε ισχύ από το περασμένο Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Την παράταση των μέτρων, που έχουν τεθεί σε ισχύ από το περασμένο Σάββατο 6 Φεβρουαρίου στο Δήμο Αγίου Νικολάου και το Δήμο Ρεθύμνης έως τη Δευτέρα 1η Μαρτίου στις 6 το πρωί, συμπεριλαμβάνει η Κοινή Υπουργική Απόφαση, που δημοσιεύθηκε στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως την Τετάρτη και αφορά τα νέα περιοριστικά μέτρα σε πολλές περιοχές της Ελλάδας.
Επισυνάπτεται το σχετικό ΦΕΚ