Απάντηση Προέδρου Δημοτικού Συμβουλίου, Νίκου Πελεκανάκη, στην ανακοίνωση του κ. Ξυλούρη
«Κύριε Ξυλούρη, όπως γνωρίζετε πολύ καλά, ούτε ψέματα λέω, ούτε παραπληροφορώ τους πολίτες της Γόρτυνας. Η καταγγελία που έγινε στην Αποκεντρωμένη Διοίκηση έχει την δική σας υπογραφή. Επομένως, η λέξη “ευθυνόφοβος”, που χρησιμοποιήσατε, μάλλον ταιριάζει σε εσάς και σας την επιστρέφω».
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)