Προσφορά ιατρικού υλικού από το κόμμα “Λευκό”
Προσφορά ιατρικού- νοσηλευτικού υλικου έγινε πριν από λίγο (Πέμπτη 9/1, 12 η ώρα) στο Κ. ΥΓΕΙΑΣ Μοιρών μετά από πρωτοβουλία του πολιτευτή του κόμματος “Λευκό” κ. Γιώργου Ρομπογιαννάκη.
Το υλικό παρέλαβε η εκπρόσωπος των εργαζομένων του Κ.Υ Μοιρων κ. Μαρία Μπότση ενώ αντίστοιχη παράδοση πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα στο Κ.Υ.Αγίας Βαρβάρας.
Η κ. Μπότση ευχαρίστησε τον κ. Ρομπογιαννάκη για την προσφορά του κόμματος, ενώ ο τελευταίος δήλωσε ότι θα ακολουθήσουν και άλλες αντίστοιχες ενέργειες.
Στο υλικό περιλαμβάνεται και ένα σύγχρονο αναπηρικό καροτσάκι καθώς επίσης δεκανίκια κ. α είδη
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/48C9BBBD-9FE5-4ACF-9C25-CA12CCE76C92.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/FAE27822-4115-4FFA-B5AE-47310742245E-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/52FF3B5B-B155-4E1E-A2BF-F1F16F4A9D2A.jpeg)
Δια-SOS-τε τη Μεσαρά
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)