Την απαιτητική δουλειά του ψήστη σε σουβλατζίδικο επιχείρησε να φέρει σε πέρας ο Σπύρος Χαριτάτος που φόρεσε τη … φόρμα εργασίας και έπιασε δουλειά σε πολυσύχναστο σουβλατζίδικο στο κέντρο του Ηρακλείου προσπαθώντας να βγάλει με επιτυχία τη βάρδια !
Στο πλαίσιο του ρεπορτάζ ο γνωστός δημοσιογράφος ζήτησε να δοκιμαστεί ως ανειδίκευτος εργάτης για τη θέση του ψήστη με τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού να του δίνουν την ευκαιρία.
Ο δημοσιογράφος έψησε σουβλάκια εξυπηρέτησε κόσμο και στάθηκε στο … ύψος των περιστάσεων καταφέρνωντας στο τέλος να κερδίσει τη θέση με φουλ ένσημα και μισθό !
cretalive.gr
φωτο:dreamfm
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)