Συνάντηση του Δημάρχου Ηρακλείου Βασίλη Λαμπρινού με τον Ταξίαρχο Μπουζάκη Γεώργιο
Αποχωρεί από την ΣΕΑΠ ο ταξίαρχος Μπουζάκης Γιώργος, ο οποίος σήμερα το πρωί επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Ηρακλείου κ. Βασίλη Λαμπρινό προκειμένου να τον αποχαιρετήσει και να τον ευχαριστήσει για την άψογη συνεργασία.
Ο Δήμαρχος Ηρακλείου από την πλευρά του αφού ευχήθηκε στον υψηλόβαθμό αξιωματικό καλή συνέχεια στη νέα του μονάδα, του δώρισε το βιβλίο της Χρυσούλας Τζομπανάκη «Ο Κρητικός Πόλεμος».
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)