Επίσκεψη Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου σε οδικά έργα στο δήμο Γόρτυνας
Τα οδικά έργα που χρηματοδοτεί και υλοποιεί η Περιφέρεια Κρήτης-Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου στο Δήμο Γόρτυνας επισκέφθηκαν ο Αντιπεριφερειάρχης Ηρακλείου Νίκος Συριγωνάκης, ο Δήμαρχος Λευτέρης Κοκολάκης και ο επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα», Μιχάλης Κοκολάκης.
Συγκεκριμένα ο Αντιπεριφερειάρχης Ηρακλείου επισκέφθηκε τα εκτελούμενα οδικά έργα Λούκια-Βασιλική και Αγ. Θωμάς-Λαράνι η ολοκλήρωση των οποίων θα ενισχύσει σημαντικά την οδική ασφάλεια στη περιοχή.
Ο Δήμαρχος Λευτέρης Κοκολάκης και ο επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα» Μιχάλης Κοκολάκης ευχαρίστησαν τον Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου Νίκο Συριγωνάκη για την χρηματοδότηση και υλοποίηση των οδικών παρεμβάσεων.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/12/A3C4F647-E6F1-48D3-96F4-4EA889EAD285.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/12/95A29827-C52A-405C-BFB2-F827288126E2-1024x498.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)