Ανακοίνωση από τη «Μεγάλη Γόρτυνα του υποψήφιου Δημάρχου Μιχάλη Κοκολάκη
Μια “Μεγάλη Γόρτυνα” Νέων ανθρώπων που θέλουν την αλλαγή και την ευημερία στον Τόπο τους. Η Χαμαλάκη – Φροσυνάκη Μαρία ήρθε στην όμορφη παρέα μας για να δώσει και αυτή τον Αγώνα της για την Αλλαγή στον Τόπο μας.
Η αναγγελία της Μαρίας:
Η εγκατάλειψη στον τόπο μας είναι γεγονός, κάποια πράγματα δεν διαπραγματεύονται, θεωρούνται αυτονόητα όπως είναι το Νερό, οι δρόμοι, η ασφάλεια μας. Αυτός είναι ο λόγος που με κάνει να συμμετέχω και εγώ ενεργά στον Αγώνα του υποψηφίου Δημάρχου Μιχάλη Κοκολάκη, για μια Νέα και “Μεγάλη Γόρτυνα”.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)