Μοτοσικλετιστής βρίσκεται διασωληνομένος στην Εντατική του νοσοκομείου Χανίων μετά από τροχαίο ατύχημα
Ο 22χρονος μοτοσικλετιστής κινούνταν στην παλιά εθνική οδό, όταν κατώ από αδιευκρίνιστες συνθήκες, στο ύψος του Γερανίου έχασε τον έλεγχο της μηχανής του και «καρφώθηκε» σε κολώνα της ΔΕΗ.
Ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ που έσπευσε αμέσως στην περιοχή, παρέλαβε τον 22χρονο άνδρα σε κρίσιμη κατάσταση μεταφέροντάς τον στην ΜΕΘ του νοσοκομείου των Χανίων.
Τα αίτια του ατυχήματος διερευνά η Τροχαία των Χανίων.