Με το Διοικητή της ΣΕΑΠ, Ταξίαρχο Βασίλη Βασιλειάδη συναντήθηκε σήμεραστο γραφείο του στις Γούρνες, ο Δήμαρχος Χερσονήσου, Γιάννης Σέγκος
Ο κ. Βασιλειάδης ευχήθηκε στον Δήμαρχο μια παραγωγική θητεία στα νέα του καθήκοντα και ο δήμαρχος είχε την ευκαιρία να τον ενημερώσει για ζητήματαπου αφορούν στη λειτουργία του δήμου.
Στο τέλος της συνάντησης ανταλλάχθηκαν εθιμοτυπικά δώρα και εκφράστηκε η κοινή πεποίθηση συνέχισης της καλής συνεργασίας προς όφελος της τοπικής κοινωνίας.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)