Όπως είπε, είχε αγοράσει το τσιγάρο, δίνοντας 5 ευρώ σε 15χρονο συμμαθητή του
Μαθητής Γυμνασίου στη Λεμεσό, διακομίσθηκε χθες στο Νοσοκομείολιπόθυμος. Μόλις συνήλθε ανέφερε ότι ζαλίστηκε και έχασε τις αισθήσεις του, όταν κάπνισε ένα τσιγάρο με κάνναβη.
Η αστυνομία συνέλαβε τον 15χρονο στην παρουσία των γονέων του και αφού τον ανέκρινε τον άφησε ελεύθερο. Οι αστυνομικές έρευνες επικεντρώνονται στους ανθρώπους που προμήθευσαν την κάνναβη στον ανήλικο.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)