H συζήτηση ήταν αρκετά εποικοδομητική καθώς ενημερώθηκε και για την πορεία του συλλόγου ΑμεΑ το «ΜΕΛΛΟΝ» όλα αυτά τα χρόνια!
Τη Δευτέρα 24/5/21, είχαμε τη χαρά να υποδεχτούμε στις εγκαταστάσεις του συλλόγου μας τον βουλευτή Ηρακλείου του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία κ. Νίκο Ηγουμενίδη, με επίκεντρο της συνάντησης-ξενάγησης τα ζητήματα που αντιμετωπίζουν οι άνθρωποι με αναπηρίες.
H συζήτηση αυτή θεωρούμε ότι ήταν αρκετά εποικοδομητική καθώς ενημερώθηκε και για την πορεία του συλλόγου ΑμεΑ το «ΜΕΛΛΟΝ» όλα αυτά τα χρόνια!
Πάντα είναι μεγάλη η χαρά μας όταν συναντάμε ανθρώπους που έχουν όρεξη να προσπαθήσουν να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο. Ας ευχηθούμε αυτό να πραγματοποιηθεί σύντομα από το σύνολο της κοινωνίας!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)