Οι δύο άνδρες εξέφρασαν την βεβαιότητα σε μια καλή συνεργασία προς όφελος των δημοτών
Εθιμοτυπική συνάντηση είχε το μεσημέρι της Τρίτης 31 Ιανουαρίου, στο γραφείο του στην Λότζια, ο Δήμαρχος Ηρακλείου Βασίλης Λαμπρινός με τον νέο Αστυνομικό Διευθυντή Ηρακλείου Ταξίαρχο Σήφη Κανακουσάκη, στον οποίο και ευχήθηκε καλή επιτυχία στα καινούργια του καθήκοντα.
Με την ευκαιρία της συνάντησης, τόσο ο Δήμαρχος όσο και ο Ταξίαρχος εξέφρασαν την βεβαιότητα ότι η καλή συνεργασία Δήμου και Αστυνομίας θα συνεχιστεί, προς όφελος των δημοτών.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)