Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2017 με ώρα έναρξης τις 19:00
Με μία συναυλία στον προαύλιο χώρο της Βασιλικής του Αγίου Μάρκου συνεχίζονται οι εκδηλώσεις της «Καστρινής Αποκριάς 2017» που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου.
Με το rock συγκρότημα: Ars Longa Lead Guitar: Χαρίτος Αντώνης Rhythm Guitar: Τσαγλιώτης Ελευθέριος Acoustic Guitar: Τσαγλιώτης Ελευθέριος – Κουτεντάκης Άρης Bass: Μαστοράκης Μάρκος Vocals: Κουτεντάκης Άρης – Χαρίτος Αντώνης Drums: Κασαπάκης Γιώργος
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)