Θα μιλήσει ο διακεκριμένος παιδοψυχίατρος – παιδοψυχολόγος, Δρ. Αχιλλέας Προκοπίου.
Η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χερσονήσου, οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικών Σχολείων Δήμου Χερσονήσου και η σχολική Σύμβουλος Δημοτικής Εκπαίδευσης 9ης Περιφέρειας νομού Ηρακλείου διοργανώνουν σήμερα, στις 6 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων των Δημοτικών Σχολείων Λιμένα Χερσονήσου ομιλία με θέμα: «Βοηθώντας τα παιδιά σε έναν κόσμο που διαρκώς αλλάζει».
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)