Με δύο ανανεώσεις ξεκινάει η ομάδα του Ζαρού, για την ερχόμενη σεζόν!
Ο πορτιέρο Βασίλης Χατζιδάκης και ο μεσοεπιθετικός Χρήστος Καλομοίρης, θα βρίσκονται και τη νέα χρονιά στα πράσινα!
Μετά την γεμάτη εμπειρίες και άψογη ποδοσφαιρικά χρονιά που είχαν οι δύο ποδοσφαιριστές, η Διοίκηση αποφάσισε να ανανεώσει την εμπιστοσύνη απέναντί τους και να δείξει ότι και φέτος ο ΖΑΡΟΣ , θα είναι μια πολύ καλή και ανταγωνιστική ομάδα!!
Έτσι, πραγματοποιήθηκε συνάντηση μεταξύ των δύο ποδοσφαιριστών και των δύο αντιπροέδρων της ομάδας (κ.κ Σαμιωτάκη & Χαλκιαδάκη) και η συμφωνία δεν άργησε να έρθει!!!!
Παιχταράδες “καλωσορίσατε και καλή σεζόν, με υγεία!!!!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)