Θα είναι υποψήφια στο Μαρούσι με τον συνδυασμό του Γιώργου Καραμέρου
Με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Σάρα Εσκενάζυ ανακοίνωσε την απόφασή της να είναι υποψήφια δημοτική σύμβουλος στο Μαρούσι με τον συνδυασμό του Γιώργου Καραμέρου.
H Σάρα είχε συμμετάσχει στο πρώτο Survivor στην ομάδα των Μαχητών, όπου είχε κερδίσει τις εντυπώσεις με το εντυπωσιακό παρουσιαστικό της και τη γλυκιά της προσωπικότητα.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)